• خبر از : جعفری-آموزش         بازدید : 81 بار                 تاریخ ارسال : سه شنبه 4 دی 1397         کد خبر : 459

برگزاری کارگاه کار آفرینی در ورزش با حضور پر شور دانشجویان و داوطلبین در حاشیه چهارمین نمایشگاه کار آفرینی و اشتغال دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز هرند چهارمین نمایشگاه کار آفرینی و اشتغال داشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان در حالی از روز دوشنبه 3دی ماه 1397 در مجموعه سیتی سینتر آغاز به کار کرد که که با نو آوری برگزاری کارگاه های مختلف کار آفرینی در کنار این نمایشگاه به چشم می خورد .

این کارگاه هایی آموزشی که با رویکرد کار آفرینی توسط مراکز برگزار می گردید با استقبال خوبی مواجه شده بود که از جمله می توان به کار گاه کار آفرینی در ورزش، توسط مرکز اموزش علمی کاربردی هرند برگزار شد اشاره کرد .

در این کارگاه که با جمعیتی نزدیک به 100 نفر برگزار شد امین محمد نژاد مدرس رسمی ورزشی و مربی فوتبال استان اصفهان به بیان دیدگاه های خود در  برنامه ریزی و کسب در آمد در ورزش پرداخت که با نوع رویکرد سرمایه گزاری های ابتدای در ورزش هایی مانند فوتبال می توان به نوعی کار آفرینی و ایجاد اشتغال  نمود . 

اما در حاشیه این کارگاه دکتر قیصری معاونت محترم علمی دانشگاه جامع علمی کاربردی با خبرنگار اعزامی شبکه ورزش نیز مصاحبه داشت که در صحبت های ایشان می توان به نکات مختلف دانشگاه علمی کاربردی و نقش آن در کار آفرینی در جامعه و به خصوص جامعه ورزشی اشاره نمود .

دکتر قیصری در صحبت های خود هدف از برپایی چهارمین نمایشگاه کار آفرینی و اشتغال را رشد و توسعه دستاورده های علمی و عملی دانشگاه علمی کاربردی دانست و گفت با برپایی این نمایشگاه ها قصد بر ایجاد انگیزه در بین جوانان جامعه مبنی بر ورود در نقش کار آفرینی داریم تا با ارایه خدمات مختلف عملی و کاربردی  که از اهداف اصلی دانشگاه علمی کاربردی می باشد بتوانید راه را برای  شکوفایی و خود اشتغالی جوانان مهیا نمائم .  همچنین از دیگر مدعوین این کارگاه آقای قاسمی مشاور امور فرهنگی دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان بود که با ابراز رضایت از برگزاری این کارگاه ها از عوامل اجرایی کارگاه کار آفرینی در ورزش تقدیر نمودند .

لاز به ذکر است در پایان این کارگاه از آقای محمد نژاد مدرس دوره توسط اقای مالکی ریاست مرکز هرند تجلیل به عمل آمد و مقرر شد به کلیه شرکت کنندگان گواهی شرکت در کارگاه ارائه گردد  .

 

 

 

بدون برچسب


ارسال یک نظر جدید

نام شما
ایمیل (منتشر نخواهد شد)
آدرس وبسایت
متن نظر
کد امنیتی