• خبر از : جعفری-آموزش         بازدید : 60 بار                 تاریخ ارسال : سه شنبه 11 دی 1397         کد خبر : 460

کارگاه بازاریابی و طراحی کسب و کار با حضور استاد سعید معمار از مدرسان حوزه کارآفرینی استان اصفهان برگزار شد . 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش علمی کاربردی هرند اولین کارگاه بازاریابی وطراحی کسب و کار با حضور استاد سعید معمار برگزار گردید .

در این کارگاه که دانشجویان و شهروندان هرندی نیز حضور داشتند استاد سعید معمار که از اساتید حوزه کار آفرینی استان اصفهان در مراکز فنی و حرفه ای و دانشگاه جامع علمی کاربردی می باشد پیرامون مباحث کارآفرینی به بیان دیدگاه های خود پرداخت . وی در مباحث طراحی کسب و کار و ایده هایی که در ذهن انسان ها برای راه یابی به بازار کسب و کار و کار آفرینی به وجود می اید برای حاضرین ایراد سخنرانی کرد تا کارگاه آموزشی در ادامه مباحث موجود به صورت سوال و پاسخی برگزار گردد .

مخاطبین در طی این دوره، با مفاهیم اصلی طراحی و تدوین برنامه کسب و کار آشنا  گردیدند . در این دوره اهداف اصلی تهیه یک برنامه کسب و کار، مهمترین کاربردهای این نوع برنامه‌ها در داخل و خارج یک شرکت و ظرایف و نکات خاص در تدوین آن آموزش داده شد. مهمترین عناوین مطرح شده  در دوره عبارتند از:

1-معرفی کسب و کار و چشم‌انداز آن، 2-بازار کسب و کار، تقسیم‌بندی بازار، بازار هدف و استراتژی بازاریابی، 3-معرفی محصولات و خدمات، 4-تحلیل فضای رقابتی کسب و کار، 5-معرفی نحوه نگرش مدیریت به کسب و کار و برنامه آن برای پیاده‌سازی Business Plan، 7-پیش‌بینی‌های مالی و شاخص‌های عملکردی کسب و کار، 8-ریسک‌های کسب و کار و راهکارهای در نظر گرفته شده جهت بازبینی آنها آشنا شدند .

 

 

بدون برچسب


ارسال یک نظر جدید

نام شما
ایمیل (منتشر نخواهد شد)
آدرس وبسایت
متن نظر
کد امنیتی