• خبر از : جعفری-آموزش         بازدید : 56 بار                 تاریخ ارسال : شنبه 6 بهمن 1397         کد خبر : 461

ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی مرکز هرند آغاز شد . 

 

 

 پیرو اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور بدین وسیله به اطلاع علاقمندان به تحصیل در رشته‌های تحصیلی دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی مراکز و واحدهای آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی دربهمن ماه سال 1397،(اعم از داوطلبانی که در پذیرش دوره مهر ماه و یا مرحله تمدید پذیرش تکمیل ظرفیت مهرماه ثبت‌نام نموده و یا ننموده‌اند) می‌رساند که به منظور اطلاع از رشته‌های تحصیلی و مراکز و واحدهای آموزشی موسسات پذیرنده دانشجو در این مرحله می‌توانند به جداول حاوی اطلاعات رشته محلهای موسسات آموزشی در وب سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org  به لینک دانشگاه جامع علمی-کاربردی مراجعه و سپس با به همراه داشتن مدارک لازم و در نظر گرفتن موارد ذیل از تاریخ 1/11/97 لغایت 13/11/97 به طور مستقیم به مراکز آموزش علمی-کاربردی محل پذیرش رشته مورد تقاضا بر اساس علاقه مراجعه نمایند.
در استان اصفهان در 201 کد رشته محل کاردانی در چهار گروه آموزشی صنعت، مدیریت و خدمات اجتماعی، فرهنگ و هنر، کشاورزی پذیرش صورت خواهد گرفت. همچنین علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت دانشگاه جامع علمی-کابردی استان اصفهان به نشانی https://es.uast.ac.ir/fa      مراجعه نمایند.
مدارک لازم برای ثبت‌نام:
1-شش قطعه عکس تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری.
2-تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
3- تصویر کارت ملی و اصل آن جهت مطابقت.
4- اصل دیپلم کامل متوسطه و یا گواهی آن برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن.
5- اصل مدرک دیپلم نظام جدید آموزش متوسطه و یا گواهی پایان دوره سه ساله نظام جدید با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن.
6-اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ‌التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.
7-گواهی اشتغال به کار با امضا و مهر بالاترین مقام مسؤل، آخرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
8-مدرک نظام وظیفه برای داوطلبان مرد.
کلیه پذیرفته شدگان می‌بایست به همراه تصویر دیپلم نظام قدیم و یا گواهی دوره سه ساله نظام جدید خود به «دفاتر پیشخوان خدمات دولت» مراجعه و تاییدیه تحصیلی (ارزش تحصیلی) از اداره آموزش و پرورش محل تحصیل خود را درخواست نمایند و رسید آن را در زمان ثبت نام به موسسه محل قبولی  ارائه دهند. کلیه پذیرفته شدگان حتما نام رشته و مرکز واحد آموزشی محل تحصیل خود را در فرم « دفاتر پیشخوان خدمات دولت» اعلام نمایند.

بدون برچسب


ارسال یک نظر جدید

نام شما
ایمیل (منتشر نخواهد شد)
آدرس وبسایت
متن نظر
کد امنیتی